Ara
Filters
Kapat

Hakkımızda

Dikkat Edilecek Önemli Hususlar 

Hediyeler / Ürünler stoklar ile sınırlıdır. 

Hediyeler / Ürünler nakde çevrilemez. Ürünler hiçbir şekilde ticari amaçlı olarak sipariş edilemez. Sanal Mağaza tarafından müşteriye gönderilen ürünler müşteri tarafından hiçbir şekilde ticari amaçlı olarak satılamaz. Böyle bir durumda Sanal Mağaza siparişleri iptal etme ve göndermeme hakkına sahiptir.


Web sitemizde ürün Para ve Puan değerleri günlük olarak değişmektedir.

KORAMIC / Sanal Mağaza gerekli gördüğü takdirde katalogda yer alan hediyelerin bir kısmını katalogdan çıkarabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir veya mevcut hediyenin / ürünün kredisini güncelleyebilir.

Ayrıca, KDV / ÖTV oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler, ek olarak Vergi ve Gümrük Mevzuatındaki tüm değişiklikler Para ve Puan bedellerinde değişiklik olmasına sebep olabilir. 

ÖDÜL sitesinde ( www.cermixclub.com) yer alan ürünlerde model, renk ve desen değişikliği olabilir ve / veya seçtiğiniz hediyenin temin edilememesi durumunda muadil ürün tarafınıza gönderilir.

Seçilen hediyelerin teslimat adresleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmalıdır.

 

Tipografik hataların (ürün ismi, fiyatı ve özelliklerinde) hiçbir hukuki bağlayıcılığı olmadığı gibi, bu durumdan KORAMIC ve Sanal Mağaza sorumlu tutulamaz.